Чергова спроба захиститися від дронів — $16 млн для радіотехнології SkySafe

Поширення використання дронів на підприємствах, в зоні бойових дій та окремими приватними особами різко підвищує потребу у захисті від небажаного спостереження з повітря. Не обов’язково бути злочинцем, щоб виступати проти візиту безпілотника на ваше подвір’я — користувачам елементарно хочеться усамітненості.

Значні кошти виділяються на розробку систем, що протистоять дронам у військовій галузі. Так, американська технологія SkySafe, що блокує сигнал управління безпілотником спершу залучила $14,5 млн інвестицій від приватного інвестора, а тепер $1,5 млн — від Департаменту захисту ВМС. Військові планують використовувати мобільну захисну установку для моніторингу периметру. Технологія перехоплення та блокування радіохвиль дешевше аніж розробки лазерної зброї для знищення ворожих дронів. В той же час, вона безпечніше та ефективніше. На практиці SkySafe працює наступним чином:

Засновник проекту SkySafe Грант Джордан (Grant Jordan) протягом чотирьох років розробляв технологію в лабораторії Air Force Research Lab. Випускник MIT, він планує вже наступного року поставляти систему на поле бою.

БІЛЬШЕ ПРО ВІЙСЬКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ:

Читайте также:

Перший в світі літаючий автомобіль для гонок пройшов випробування. Що далі?

Як пандемія коронавірусу змінила те, що ми слухаємо

13 речей, які були винайдені набагато раніше, ніж ви можливо думали

Найбільш оригінальні та дивні винаходи на CES 2020