У Telegram з’явився додаток для знайомств TON Dating із монетизацією часу

У Telegram з’явився мінідодаток TON Dating – перший сервіс для знайомств, розроблений на блокчейні TON. Для реєстрації у ньому необхідно пройти багатоступінчасту верифікацію особистості. Це виключає попадання анонімів та ботів.

Алгоритм перевірки особистості навчали за аналогією із системами безпеки в онлайн-банкінгу. У результаті він виявився дуже вимогливим: під час перших двох місяців тестової роботи модерацію пройшли лише 3% з усіх поданих заявок.

У пресслужбі TON Dating зазначили, що додаток надає користувачам унікальний досвід знайомства та безпечне спілкування, потрапити до нього зможуть лише реальні люди з підтвердженими обліковими записами та перевіреними даними. Розробники вважають, що такий ексклюзивний доступ утворює закриту спільноту, що збільшить якість та кількість знайомств.

Крім того, сервіс дає можливість монетизувати витрачений на нього час завдяки алгоритму майнінгу. За запрошених друзів, лайки та метчі передбачені бонуси у Toncoin. Криптовалюту потім можна буде виводити до свого гаманця TON.

Для жінок вхід у TON Dating безплатний. Чоловікам потрібно платити — 2500 віртуальних Telegram Stars.

Творці TON Dating розраховують отримати щонайменше 0,1% щомісячної аудиторії Telegram і TON протягом найближчих трьох років. До 2027 року — мільйон активних користувачів на місяць. Очікується, що ядром сервісу стануть мешканці СНД, Європи, Азії та регіону MENA (Близького Сходу та Північної Африки).

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: TON Dating

Читайте также:

Як зробити свої наліпки для Telegram: покрокова інструкція

Застосунок для реагування на випадки домашнього та гендерно зумовленого насильства

Споживаємо контент усвідомлено або як дізнатися країну власницю сайта

Найкращі iOS-застосунки та ігри 2022 року за версією Apple