Українські студенти-фізики виграли міжнародний турнір у Варшаві

Студенти фізико-технічного факультету Харківського національного університету імені Каразіна перемогли на сьомому Міжнародному студентському турнірі фізиків, вигравши 8 відбіркових зустрічей з командами із інших країн.

Як повідомляє «Новое Время» з посиланням на Міносвіти і науки України, за результатами змагань команда нашої країни посіла першу сходинку, отримавши 49,1 балів. На другому місці опинилася студентська збірна Данії (48 балів), на третьому — студенти-фізики із Франції. Серед українських студентів-переможців — студенти кафедри ядерної та медичної фізики, теоретичної ядерної фізики та вищої математики.

Турнір відбувся з 7 по 10 квітня 2015 року на базі Варшавського університету, і зібрав 11 університетських команд — переможців національних відбіркових турів. Конкуренцію українцям складали Франція, Данія, РФ, Сингапур, Великобританія, Швеція, Польща, Швейцарія, Китай та Іран.

Днями завершились національні всеукраїнські студентські змагання із радіотехніки, а також нещодавно стало відомо про вихід одразу кількох молодих українців до фінальної частини міжнародного конкурсу від Intel.

Читайте также:

5 найкращих організацій, які використовують Web 3.0 для вирішення біотехнологічних проблем

Як інженери перетворили мертвих павуків на маніпулятори для роботів

Добірка українських подкастів про науку, технології та IT

На лисій миші виростили людське волосся. Чи це кінець алопеції?