Uber та благодійна акція у Києві — тільки 10 та 11 грудня

Традиційно перед Новим Роком відбуваються дива та безліч позитивних емоцій і подарунків — але часто ми не згадуємо про тих, хто також потребує тепла і підтримки в цей час, хоч і не має достатньо коштів. Компанія Uber в українській столиці проводить благодійну акцію, мета якої — подарувати приємні емоцій тим, хто цього потребує, на час різдвяно-новорічних святкувань.

Uber та благодійна акція у Києві — тільки 10 та 11 грудня

Ініціатива носить назву UberGIVING, і до неї зможуть долучитися усі бажаючі у Києві — достатньо лише встановити мобільний додаток Uber і виконати декілька дій на екрані вашого смартфону. За умовами акції усі охочі можуть передати на потреби соціально незахищених верств одяг, взуття, домашній текстиль, дитячі іграшки, предмети дитячої гігієни, дрібну побутову техніку.

Благодійний захід триватиме цієї суботи та неділі, 10 і 11 грудня, з 12:00 до 17:00, у Києві. Для того, щоби долучитися, достатньо вибрати опцію UberGIVING в додатку Uber і замовити автомобіль. До вас приїде водій-партнер та забере ваше пожертвування. Зібрані речі водії-партнери Uber відвезуть до фонду «Карітас Київ». Далі ці речі буде передано в малозабезпечені сім’ї, переселенцям та в будинки для літніх людей. Організатори просять, аби речі, одяг та взуття були чистими та цілими. Збір і доставка речей в цей період відбуватиметься цілком безкоштовно для учасників акції.

Uber та благодійна акція у Києві — тільки 10 та 11 грудня

Для тих, хто бажає поширити інформацію про цю ініціативу в соцмережах, компанія Uber рекомендує використовувати хештеґи #UberGIVING та #UberGivingKyiv.

Раніше ми вже розповідали вам про приклади благодійності та соціальних ініціатив від інших компаній:

Джерело: український блог Uber

Читайте также:

Друга група одержувачів грантів Google for Startups Ukraine Support Fund

Досвід українського велосипедного стартапу WheelKeep на VivaTech

Перший Google for Startups Accelerator: Cloud

Гумор, як ліки від війни: як і про що жартує український бізнес