UNIT.City запускає програму Entrepreneur-In-Residence для стартапів

В UNIT.City запускають менторську програму Entrepreneur-In-Residence для створення високих стандартів культури підприємництва в Україні. Партнерами виступають EIR Europe за підтримки u.ventures, фонду WNISEF. 

Досвідчені ментори задаватимуть правильний вектор розвитку українських стартапів та допоможуть уникнути типових помилок, завдяки досвіду та прикладам з міжнародної практики. Ментори – люди з досвідом ведення та успішного продажу бізнесів на світовій арені. Вони на місяць будуть занурюватися в українську стартап-екосистему і тісно працювати з компаніями в форматі особистих сесій, відкритих консультацій, майстер-класів. Програма триватиме 6 місяців.

Від участі в програмі EIR стартапи отримають експертизу, яка допоможе їм ефективніше налаштувати бізнес-процеси, зрозуміти, як краще виходити на нові ринки та як створювати продукт, який люди будуть купувати. Ментори потраплять на радар великій кількості стартапів та зможуть в майбутньому інвестувати в проекти і входити до складу ради цих компаній.

Участь у програмі безкоштовна, необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати презентацію проекту. Проекти будуть відбиратися на конкурсній основі, заявки можна надсилати до 9 березня включно. Старт програми – 12 березня.

Першим ментором програми EIR стане Едді Бальчіконіс, засновник литовсько-білоруського стартапу TrackDuck, який у травні 2017 року був проданий американській компанії InVision (входить до групи Atlassian).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Читайте также:

Швидка допомога смартфону, якщо він потрапив у воду, перегрівся або замерз

Що робити зі старим смартфоном? — Ідеї другого життя гаджета

ТОП стартапів Європи, що швидко зросли у 2020 році

10 актуальних трендів при розробці лого в 2021 році