Virgin Galactic і Under Armour показали екіпіровку для космічних туристів

Компанія Virgin Galactic Річарда Бренсона представила екіпіровку для своїх космічних туристів. Колекція створена спільно з брендом Under Armour.

Екіпірування включає базовий шар для тіла, скафандр, взуття, основний костюм і куртку астронавта. При роботі партнери консультувалися з астронавтами, пілотами, дизайнерами, медичними та іншими фахівцями.

Матеріали для екіпіровки підібрані з урахуванням умов, в яких виявляться астронавти, і пройшли лабораторні випробування, відзначили в компанії. Наприклад, тканина здатна підвищити кровотік під час польоту, а також регулювати температуру і вологість.

Базовий шар для тіла

Основний костюм для жінок

Взуття

Кожен костюм підшиють під конкретного пасажира, на них будуть іменні бейджі та нашивки з національними прапорами. У скафандрі є кишені для особистих речей і інтегрована система зв’язку з кнопкою push-to-talk, а в костюмі є прозора кишеня над серцем — для фотографій близьких.

На презентації екіпіровки в Нью-Йорку команда Virgin Galactic продемонструвала зручність костюмів, влаштувавши танцювальне шоу в аеротрубі.

Virgin Galactic планує перший туристичний рейс в космос на 2020 рік, квиток на нього коштує від $250 тисяч. Як пише CNBC, число зареєстрованих на космічні рейси вже перевищила 600 осіб. Річард Бренсон планує теж відправитися в перший комерційний рейс.

Корабель Virgin Galactic розрахований на шість пасажирів і двох пілотів. Для запуску його будуть скидати з реактивного літака, після чого він буде підійматися в космос зі швидкістю, яка в три рази перевищує швидкість звуку.

Приблизний час польоту — півтори години, з них десять хвилин туристи проведуть в невагомості, але не покинуть корабель. Після цього корабель повернеться на землю.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Virgin Galactic

Читайте также:

10 простих доказів того, що Земля кругла

Закони космосу, які змусять вас переглянути своє бажання бути космонавтом

Новий скафандр для астронавтів програми «Артеміда»

Starlink чи OneWEB? Kuiper чи Telesat LEO? Супутниковий інтернет стає все більш доступним