Відеоблогери об’єднались в YouthTube для просування україномовного контенту

Сьогодні багато відеоблогерів з України випускають російськомовний контент. На противагу їм в мережі з’явилась спільнота YouthTube, метою якої є популяризація створення якісного розважального контенту саме українською мовою.

_TnYsG02Xuo

Авторами ідеї виступили закарпатський відеоблогер Дана Яким та тернополянин Віктор Стрільчук, відомий під псевдонімом Арчі. До головних ініціаторів вже приєднались Jerry Heil з Києва та Юліана Кіндрацька з Тернополя. До спільноти можуть долучитись усі бажаючі користувачі, які пов’язують свою діяльність з YouTube і мають ентузіазм творити цікаві матеріали українською мовою. На момент написання матеріалу YouthTube налічує вже понад 1 200 учасників.

Нагадаємо, 2016-й рік оголошено в Україні роком англійської мови. Ми зібрали підрібку корисних та дієвих онлайн-інструментів для вивчення іноземної мови. Можливо, саме ви згодом перекладатимете на рідну мову зарубіжні ділові видання, або створюватимете українські субтитри до англомовних фільмів.

Джерело: Hromadske.lviv.ua

Читайте также:

5 переваг ведення власного блогу

Хто такі клінфлюенсери, та чому вони роблять світ краще?

Создатели vs. Инфлюенсеры

Анна Зенькова, Talk to Ri: «Мы хотим создать систему обучения, которая станет частью образа жизни, и при этом будет эффективной»