Спосіб відволіктися: кращі патріотичні ігри

Під час великих потрясінь та історичних зрушень мистецтво проявляється найактивніше і звичайно ігри не стали осторонь. Ми зібрали кілька хороших проєктів, які були створені під впливом російської агресії та демонструють героїзм нашого народу, а деякі — мрії й навіть не потаємні.

Putinist Slayer

Одна з найбільш пропрацьованих та закінчених ігор з цього списку. Putinist Slayer це сайд-скроллер з процедурною генерацією, купою зброї, суперздібностями у вигляді «крокуючого» загону тракторів та приємні великодки з уже легендарними висловами наших політиків та зірок. В противниках теж усі знайомі обличчя, але їх називати не хочеться.

Ще з приємного, прибуток з продажу розробники направляють на ЗСУ. Взагалі, всі ігри з цього списку так чи інакше закликають донатити на армію, обов’язково долучайтеся до цього заклику.

Birds Attack 2000

Вирощені в таємних українських біолабораторіях птахи як справжня смерть з небес для окупантів. Розробники вирішили обіграти цей абсурд російських пропагандистів і зробили просто по механікам, але доволі захопливу гру про українського птаха, який пролітає над визначними, для українського війська, місцями цієї страшної війни та скидає бомби на техніку та піхоту загарбників. З кожним рівнем птах отримує нову зброю, але це ніяк не впливає на ігровий процес.

Sniffer Dog

Друга гра авторів Birds Attack 2000. Цього разу беремо під контроль песика Сніфі яким потрібно знаходити та позначати міні на різних локаціях. З назви зрозуміло, на кого конкретно покликаються автори гри. З кожним рівнем кількість мін збільшується, а самі локацію стають більшими. На третьому рівні з’являється ведмідь алкаш який ходить за нами та затоптує поставлені позначки, що сильно ускладнює і без того не простий ігровий процес.

Та найбільша цінність гри, її енциклопедичний архів різних типів мін та бомб, в якому роз’яснюється принцип дії кожної вибухівки та як їх маскують окупанти. Також виділено телефон гарячої лінії, по якому варто звернутися у випадку знаходження підозрілого об’єкта.

Маск проти Путіна

Ця гра народилась з твіту ексцентричного Ілона Маска, в якому той заявив, що готовий поборотися з путіним за Україну. На пропозицію Маска відповів чомусь кадиров, який почав захищати путіна, принижувати бізнесмена та обзивати його жіночим іменем Ілона. Ілон(а) Маск відповів у своєму стилі, та навіть погодився битися однією рукою, що б двобій проти старого диктатора був чесним.

Гра «Маск проти путіна» побудована на цій ситуації. По жанру це beat ’em up в якому один герой — Маск, б’ється однією лівою проти всього двох противників, спочатку з кадировим, а потім з путіним.

Russian warship, go f**k yourself

Це невеличка гра авторів «Tresh is Fun». Нам потрібно відбиватися від окупантів які намагаються захопити острів Зміїний. По місцю дії назва гри і покликається на легендарний заклик українського захисника острова.

Котяцький драйв

«Котяцький Драйв» — гра-тир про яку ми писали раніше в якій бойові котики захищають базу до якої підступають орки. Бойові дії розгортаються на кількох локаціях, а захищають базу з пів десятка видів бойових котиків. Орків теж кілька типів та навіть присутні боси. Час від часу пролітають ті самі птахи з біолабораторій, які можуть влаштувати круте піке прямо на загарбників. гра дуже залипуча, ну і знову ж таки, — котики!

Фермери крадуть Танки

Назва максимально описує весь ігровий процес. Керуючи трактором ми повинні викрадати танки в яких закінчилось пальне. Зважати нам будуть інші, ще бойові, танки, а також гелікоптери які можна збивати вже легендарною банкою огірків.

Ukrainian Farmy

Аналогічна попередній гра, тільки у повноцінному 3D і без банки огірків.

Трактор проти танка – буксир

В цій грі танк вже викрадено, але його ще потрібно довести до гаража. Завадити цьому може скінченність палива та досить чутливе керування яке не дає подолати навіть найменший пагорб. Гра доступна лише для власників телефонів на базі Android.

Grand Theft Tractor

Граючи за маленький тракторець потрібно збирати підбиту ворожу техніку. Візуально гра наче зроблена на рушії C&C. Окрім буксира техніки, потрібно стежити за пальним, а також за ракетами які час від часу намагаються поцілити у нашого буксирника. Сюжет подається з позиції перемовин загарбників у вигляді Кодека з серії MGS.

Putler stress relief game

Ця гра дозволяє посадити путіна на пляшку, дати під дих та скинути бомбу на Кремль.

Ляпаси соняшником

В цій версії просто соняшником б’ємо по морді одного диктатора.

F*CK PUTIN

Гра в якій багатьма способами можна познущатися над зрозуміло ким. Хоча грою це важко назвати, тут скоріше тестовий майданчик з купою можливостей яким позаздрить навіть Пила.

Catch Crazy Dictator

Молотком повертаємо злого диктатора туди де йому і місце. Гра доступна лише на мобільних платформах AppStore, GooglePlay.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Падон, OLDboi