Роботи вже серед нас — футуристична кав’ярня Cafe X в Сан-Франциско

Футурістичне кафе, де кавові напої варять роботи-баріста? Це не сюжет фільму, а цілком реальний заклад в Сан-Франциско.

Компанія Cafe X була заснована на венчурних інвестиціях у 2015 році. Засновник Генрі Ху (Henry Hu) отримав кошти на реалізацію своєї ідеї від Фонду Тіля (благодійного фонду Пітера Тіля, співзасновника PayPal). Ідея проекту прийшла через брак і низьку кваліфікацію на ринку праці фахівців баріста.

Зовні кафе Cafe X виглядає як звичайна кав’ярня, а ось всередині …

… всередині розташована зона приготування кави, але вона повністю автоматизована. Автоматичні кавомашини вже не рідкість, але в Cafe X процес приготування кави супроводжується дією робота. Це забезпечує повністю ідентичну якість приготування напою.

Оформити своє замовлення можна на спеціальних стійках з мультимедійним тачскріном або через мобільний додаток. В асортименті є всі стандартні кавові напої: еспрессо, американо, латте, капучино, тощо. Також можна опціонально вибрати сорт кави і вид молока (органічне або вівсяне). Після вибору напою починається його приготування роботом-баріста.

Після закінчення приготування кавовий напій роборукою переміщається на спеціальну док-станцію, де відвідувач може забрати його ввівши код свого замовлення на екрані.

Генрі Ху заявляє, що перевага роботизованої кав’ярні – це швидкість приготування напоїв. Саме тому в цьому році буде відкрито ще одна, але на цей раз вулична кав’ярня, де швидкість видачі напоїв може доходити до 4 за хвилину. За словами власника понад 50% відвідувачів є постійними клієнтами, тому він має намір розвивати мережу, розміщуючи роботизовані кав’ярні в офісних будівлях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Джерело: Businessinsider

Читайте также:

Двоногий робот від Agility Robotics вперше пробіг п’ять кілометрів

Танець робопсів Boston Dynamics на честь приєднання компанії до Hyundai Motor. Відео

Робопес Unitree Go1 від Unitree Robotics може стати компаньйоном на пробіжках. Відео

Фантастика стає реальністю: в Європі з’явився портал між містами