Стартапи FoodTech про які ми ще не чули

Після успішного IPO компанії Beyond Meat, яка створила альтернативу м’ясу, люди стали трохи ближче до слова FoodTech. З’явився інтерес з боку інвесторів, які не спеціалізуються на індустрії, та й в цілому люди стали мати більше уявлення про те, що в їжі теж відбувається велика кількість інновацій.

FoodTech розвивається хвилями: перш ніж готовий продукт виходить на ринок, він проходить 1-2 роки сертифікації та підтвердження безпеки. Таким чином, в дану секунду існує безліч компаній, які вже створили продукт, здатний змінити наші харчові звички. А ми про них досі не знаємо.

Ми вирішили поділитися цікавими концептами, які ще не вийшли на ринок або тільки-тільки починають набирати свою першу аудиторію.

Square Roots

Ви точно знаєте, хто такий Ілон Маск. Але чи чули ви щось про його брата, Кімбал (Kimbal Musk)? Він професійний шеф-кухар і зараз захоплений проектом Square Roots. Це урбан-ферма, яка створюється прямо в транспортних контейнерах. Перша ферма відкрилася в Брукліні.

Ідея в тому, щоб забезпечити кожен мегаполіс «справжньої» їжею, а не тієї, яка пройшла обробку і втратила свій смак і корисні елементи.

A1C

Ізраїльська компанія A1C навчилася зменшувати глікемічний індекс у швидких вуглеводах. Таким чином, продукти, шкідливі для діабетиків, можуть стати для них доступними.

Botaniline

Арахісова паста — улюблені ласощі американців. При цьому 4,5 млн населення країни мають на неї алергію. Botaniline створили аналог арахісової пасти, який не містить алергенів.

Ocean Hugger Foods

Риболовля продовжує скорочувати популяцію риби в океанах. Ocean Hugger Foods створили альтернативу тунця з … томатів. Продукт дивним чином нагадує справжнього тунця за текстурою і зовнішнім виглядом. На суб’єктивний погляд, смак помідорів вгадується. Але якщо використовувати соєвий соус — практично не відрізнити від оригіналу.

Myco Technology

Myco Technology створили блокатор гіркоти. Це натуральний порошок, який здатний позбавити будь-яку страву або інгредієнт від гіркого смаку: пиво, стевію, брусницю, грейпфрут, гіркий шоколад, редьку, гірчицю. Уявляєте пиво без гіркоти?

Epogee Foods

Epogee Foods – замінник жирів. Фаундери навчилися зменшувати кількість калорій в продукції на 92%, при цьому зберігаючи її смак і текстуру. Як? Вони з’єднують жирні кислоти та гліцерин іншим чином, блокуючи сприйнятливість організму — він перестає вивільняти калорії з жирів.

Just

Just створили замінник яєць. Компанія має лабораторію, на якій тестує свої продукти на різних рецептах: вафлі, омлети, хліб. З цієї добірки вони, мабуть, найбільші та знамениті.

У лінійці Just також: майонез, соуси, м’ясо і навіть тісто для печива.

Aromyx

Велика проблема при розробці нового харчового продукту — оцінка й оцифрування його смакових якостей. Aromyx навчилися вимірювати смак і запах за принципом рецепторів людини.

KDC Ag

KDC Ag, створена молодим мільйонером Джастіном Камін, збирає харчові відходи з ритейлерів і переробляє їх на добрива. Стартап придумав технологію, що нагадує принцип людського травлення. В результаті використання цього добрива збільшується врожайність, поліпшується ґрунт і рослини ростуть швидше.

Смак стає вимірним, зрозумілим і змінним, а альтернативні продукти дозволяють людям з алергіями та захворюваннями жити більш вільним і щасливим життям. Food Tech стартапи тепер мають можливість потрапити в спеціалізовані акселератори, такі як: Terra, Food-X, Seeds of Change by Mars, Chobani.

Більше можливостей, більше уваги від суспільства — значить, нас чекає ще більше інновацій.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Allergy Amulet — зручний гаджет для людей, що страждають на алергію

Менше пластику. Смачне екологічне пакування для продуктів швидкого харчування

Електронний ніс, що визначає зрілість плодів під час збору врожаю

Що таке трансгенні продукти і чому всі їх так бояться?