Як в Україні пропонують боротися з інтернет-піратами

Представлено інструмент для захисту прав на авторський контент в інтернеті. SUDUM – технологічно-правова система для онлайн-захисту авторських прав, яка допомагає блокувати нелегальні копії відеоконтенту на сайтах, у популярних соцмережах та відеохостингах. SUDUM розроблена департаментом 1+1 Digital для захисту контенту медіахолдингу від піратів.

Система працює наступним чином: алгоритми цілодобово в автоматичному режимі здійснюють пошук нелегальних копій відео у Мережі. Після виявлення піратських версій контенту, програма самостійно надсилає скаргу до осіб, які відповідають за наповнення онлайн-майданчика, на якому розміщений такий контент (адміністрації веб-сайту чи соцмережі, хостинг-провайдера). Роботу системи контролюють фахівці «1+1 медіа» для того, щоб уникнути випадкового блокування легального контенту.

Планується, що функції SUDUM будуть розширені й система зможе захищати аудіофайли, тексти, графічні зображення. Крім того, в разі успіху на українському ринку, «1+1 медіа» планує запропонувати своє рішення закордонним правовласникам. За перший рік роботи система підтвердила свою ефективність: вдалося досягти 94% ефективності зачистки нелегального відео в інтернеті: було видалено 200 тис. копій, а прибуток від збільшеного трафіку на онлайн-ресурсах легального виріс на 40%.

Читайте також наше інтерв’ю з Анною Ткаченко, очільницею digital-напрямку «1+1 медіа», про розвиток VOD-сервісу та інвестиціїї у нові технології

БІЛЬШЕ ПРО НОВІ МЕДІА:

Читайте также:

Як створити діпфейк не володіючи програмуванням? Реальний приклад

Найпопулярніші рекламні ролики на YouTube 2020 року

10 сайтів де можна безкоштовно завантажити шаблони для After Effects

Безкоштовні документальні фільми від Netflix або як проводити час в самоізоляції корисно