Портативні зарядні станції: огляд найкращих виробників

Забезпечити живлення ноутбука, телефона, планшета, камери, дрона, і навіть обігрівача, в умовах, коли скористатися електромережею неможливо, допоможе портативна зарядна станція, яка може заряджати всі перераховані гаджети та обладнання. Ці пристрої сьогодні актуальні як ніколи раніше. Габарити таких станцій дають змогу легко переносити їх або перевозити в багажнику автомобіля. Функціональність пристроїв дає змогу заряджати їх не тільки від розетки 220В, а й від прикурювача в автомобілі, а також від сонячних панелей.

У продажу можна зустріти чималу кількість станцій, і найкращі з них вибрати не так вже й просто. Тому ми підготували для читачів рейтинг портативних зарядних станцій як для зовнішніх умов, так і для будинку, квартири. ТОП містить моделі найрізноманітніших форм, обсягів, функціональності та вартості.

Ecoflow

Портативні зарядні станції EcoFlow із сонячною панеллю є надзвичайно ефективними джерелами аварійного живлення для дому та портативними електростанціями для кемпінгу. Станція живить обладнання, потужність якого не перевищує 1200 Вт. За потреби можна використовувати пристрій для заряджання приладів до 1800 Вт завдяки технології X-Boost.

Портативні зарядні станції EcoFlow мають кілька моделей пристроїв, які відрізняються за параметрами, з можливістю регулювати потужність, необхідну для різного застосування.

Плюси:

Портативність, довговічність, управління зі смартфона, великий вибір потужності, оригінальні сонячні панелі, можна підключити цілий будинок.

Мінуси:

Дорого, для автономності потрібен повний комплект разом із сонячними панелями.

Bluetti

Ви шукаєте спосіб стати незалежним від міської електромережі? Переносна зарядна станція Bluetti стане чудовим рішенням для енергопостачання.

Її оцінять усі відпочивальники, люди, які працюють далеко від стаціонарних джерел живлення, а також усі ті, хто хоче мати аварійне джерело живлення у себе вдома. У двох словах її можна охарактеризувати як ідеальне поєднання електрогенератора з повербанком. Як і електрогенератор, вона може забезпечувати велику кількість енергії, включно з електрикою з використанням мережі 220В (через традиційну розетку).

Плюси:

Компактність, довговічність, можливість підключати весь будинок, оригінальні сонячні панелі.

Мінуси:

Недосконале програмне забезпечення, дорого.

Jackery

Це портативна електростанція з міцною ручкою, зручна для перенесення і використання у будь-якому місці.

Завдяки вбудованому контролеру MPPT, може здійснюватися заряджання від сонячних панелей. Їх легко скласти й узяти з собою разом з електростанцією для поїздки за місто. Пристрій працює дуже тихо, не генерує вихлопних газів і неприємного запаху, а щоб увімкнути його, достатньо натиснути кнопку.

Плюси:

Портативні, мають свої сонячні панелі, компактні, довговічні.

Мінуси:

Не мають великої потужності, немає програмного забезпечення, здебільшого призначені для роботи з сонячними панелями.

Genergy

Портативна однофазна електростанція призначена для забезпечення електроенергією пристроїв потужністю до 1,6 кВт (номінальна). Максимальна потужність становить 2 кВт. На панелі управління знаходяться розетки 220В і 12В вихід для підзарядки акумуляторів.

Зарядна станція Genergy забезпечує автономність, необхідну для підтримки заряду або роботи більшості електроприладів за будь-яких обставин.

Плюси:

Європейський виробник, великий асортимент різної потужності, можна підключати навіть будинок, довговічні батареї.

Мінуси:

Немає програмного забезпечення, немає своїх сонячних панелей.

Power Plant

Компактне портативне джерело живлення Power Plant – необхідна річ для пікніків і дач. У комплекті постачання передбачені дроти для під’єднання сонячної панелі.

Головною особливістю станції є наявність розетки, завдяки якій стає можливою робота з побутовою технікою незалежно від підключення до мережі змінного струму 220В.

Плюси:

Компактність, довговічні батареї.

Мінуси:

Невеликий асортимент потужності, використання переважно в якості короткочасного резерву.

BanderaPower

Портативний універсальний пристрій для забезпечення критичного резервного живлення. Це багатоканальний блок швидкої зарядки, який призначений для тривалого обслуговування радіостанцій, тепловізорів, планшетів, дронів, телефонів та іншого обладнання.

Ємності акумулятора Bandera Power достатньо для заряджання пристроїв у кількості 30 штук. Може використовуватися у бомбосховищах, підвалах, тимчасових блокпостах та інших місцях, де немає можливості підключення до електромережі.

Плюси:

Вітчизняний виробник, компактність, великий ресурс, ремонтопридатність, простота в обслуговуванні.

Мінуси:

Невеликий асортимент, мала потужність, немає програмного забезпечення, підключення тільки малопотужних споживачів.

Висновки

Ми представили огляд, де були наведені найкращі виробники портативних зарядних станцій на різні смаки й гаманці. На українському ринку представлений великий вибір пристроїв у цій категорії для дому та для природи, тому ви напевно зможете вибрати портативну електростанцію для своїх потреб. Уникайте занадто дешевих підробок з напрочуд високою місткістю і неякісними блоками живлення для зарядки. Вдалої покупки!

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Xiaomi показала пристрій для зарядки гаджетів через повітря — Mi Air Charge

Швидке зарядження: що працює вже сьогодні і що чекає нас в майбутньому (частина IІ)

Швидке зарядження: що працює вже сьогодні і що чекає нас в майбутньому (частина І)

Експерти не радять заряджати телефон до 100%, виробники — не мають нічого проти