$1 000 підтримки для кожного підприємця від Meta

Американська компанія Meta запустила платформу, яка надаватиме купони на розміщення реклами у Facebook та Instagram представникам малого та середнього бізнесу України.

Платформа дозволяє українським підприємцям подати заявку на отримання підтримки в розмірі $1 тис. Це особливо актуально у тих економічних умовах, в яких зараз опинився малий та середній бізнес в Україні. Адже така ініціатива дозволить підвищити обізнаність користувачів соцмереж про різних українських виробників та популяризувати українські товари.

«Малий і середній бізнес відіграє важливу роль у відновленні економіки країни під час війни та після її завершення. Міністерство цифрової трансформації тісно співпрацює з Meta над підтримкою підприємців України. Так, у липні були запущені освітні курси Blueprint, а також навчальна платформа Meta Boost українською мовою. Ініціатива з підтримки рекламних акаунтів стане ще одним кроком на шляху до розвитку цифрових платформ українського бізнесу», – заявила заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Менеджерка з публічної політики для Центрально-Східної Європи компанії Meta Катерина Крук, своєю чергою, додала, що малий і середній бізнес завжди були у пріоритеті у Meta.

«Невпинне прагнення українських підприємців розвиватися, вдосконалюватися та служити суспільству навіть у таких тяжких обставинах надзвичайно надихає. Ось чому ця ініціатива, як і вся Програма економічного відновлення України, є для нас такою важливою, і ми продовжуватимемо підтримувати український бізнес», – наголосила Катерина Крук.

Для участі в програмі запрошуються тільки українські підприємства, які розташовані в Україні (за винятком деяких регіонів Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, на які поширюються санкції США). На урядові або державні компанії програма не поширюється. Також у кандидатів має бути українська бізнес-сторінка у Facebook та дійсний рекламний обліковий запис, і вони мають прийняти умови та положення програми та листа дарування. Повний перелік умов участі доступний за посиланням. Пропозиція від Meta діє до 31 грудня 2022.

Ця ініціатива є частиною ширшої програми, оголошеної Ніком Клеггом на початку цього року. У межах довгострокової кампанії Meta виділить $1,5 млн на підтримку українських підприємців. Також в межах програми «Відродження економіки України», спрямованої на підтримку спільноти малого та середнього бізнесу в Україні, Meta запустила платформу Meta Boost Ukraine, набір курсів Blueprint українською мовою (загалом понад 30 курсів) та спеціального чатбота для WhatsApp.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Meta

Читайте также:

У Китаї старі гаджети можна перетворити на витвори мистецтва

Google запускає в Україні кампанію «‎Google для бізнесу‎»

7 техногігантів із США зрівнялися з 5 країнами за часткою в індексі ACWI

Як і навіщо Facebook обігріває житлові будинки