Подкасти про те, як формується сучасний інтернет

Якщо вам подобається сучасний стиль спілкування в соціальних мережах, ви із задоволенням поширюєте короткі відео, меми та інший подібний контент, радієте різноманіттю онлайн-продукту — тоді вам сподобаються подкасти про сучасну інтернет-культуру, які зібрала редакція Mashable.

https:_blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_490593_cb55ddcb-5b71-4b34-ac99-6f41e5e88a1f

Reply All

Ведучі подкасту PJ Vogt та Алекс Голдмен (Alex Goldman) беруть участь в різноманітних онлайн-шоу, тому знають про нюанси створення та поширення контенту в Мережі. Про це вони і говорять, а також про вплив інтернет-продукту на реальне офлайн-життя. На каналі подкасту Soundcloud доступно понад 100 випусків.

The Apartment with Asif and Baluch

Випуски присвячені героям сучасного інтернету, таким, наприклад, як 19-річний Джей Версаче (Jay Versace) — темношкірий підліток, який спочатку підкорив своїми короткими відео аудиторію в Vine, а потім зібрав понад 340 тис підписників на YouTube та 2 млн читачів в Instagram.

Особливість подкасту, який ведуть Азіф Алі та Алі Балух (Asif Ali and Ali Baluch) в тому, що вони говорять з гостями в затишній атмосфері вітальні (шоу також доступні у відеоверсії на YouTube) та зачіпають різні теми, включно з виствітленням проблем терпимості в інтернеті, онлайн-хуліганства. Як правило, випуски тривають не менше години, зате можна дізнатися про становлення нових знаменитостей в соцмережах.

That Was Us with Julia Nunes

В кожному випуску подкасту ведуча Джулія Нунес (Julia Nunes) запрошує гостя, який цитує уривок з свого онлайн-минулого, або ж розповідає історію про те, ким він раніше був чи була в інтернеті. Якщо вам соромно переглядати старіші дописи або ж ви маєте досвід видалення зображень, які раніше видавалися дотепними зі своєї сторінки, — історії в цьому подкасті допоможуть зрозуміти, що подібні почуття знайомі більшості користувачів Мережі.

Am I Allowed to Like Anything?

Журналістка з Нью-Йорку Дар’ян Сімоне Харвін (Darian Symoné Harvin) веде цей подкаст для висвітлення процесу створення контенту в редакціях Vulture, Buzzfeed, Complex та інших. Кожний випуск присвячено окремій історії роботи сучасних кореспондентів, підготовки матеріалу для онлайн-видання тощо. Про те, як працює британська редакція Buzzfeed читайте в нашому матеріалі.

БІЛЬШЕ ПОДКАСТІВ:

Якщо ви або ваші знайомі маєте власний подкаст, який буде цікавим та корисним нашим читачам, або ж ви маєте улюблений подкаст-канал, який ще не потрапляв в наші матеріали — прокоментуйте на Facebook-сторінці або пишіть на prognimak@blog.imena.ua

Джерело: Mashable

Читайте также:

Від Facebook до Tesla — менш відомі співзасновники найбільших технологічних компаній у світі

Що таке Zero Waste та як змінити свої звички, щоб зменшити кількість відходів

Формату MP3 виповнилося 25 років. Історія створення

Інтер’єр космічного корабля для комерційних польотів VSS Unity від Virgin Galactic