Менше пластику. Смачне екологічне пакування для продуктів швидкого харчування

Промисловий дизайнер Холі Граундс (Holly Grounds) створила для локшини швидкого приготування пакування, яке розчиняється при контакті з гарячою водою і перетворюється в соус.

Граундс зробила плівку з їстівного, позбавленого смаку біопластику на основі крохмалю. Плівка не впливає на смак або консистенцію локшини, каже дизайнер.

За словами Граундс, в пакуванні локшини швидкого приготування більше пластика, ніж самого продукту — крім основної пакування є ще пластикові пакетики зі спеціями.

Розчинне пакування допоможе знизити використання пластика: приправа додана в саму плівку на етапі виробництва, пояснила дизайнер.

«Інгредієнти змішують і нагрівають до тих пір, поки суміш не досягне потрібної щільності. Після цього додають спеції та ароматизатори, потім вливають її в форму для відстоювання на 24 години», — розповіла Граундс.

Після цього локшину ділять на кілька порцій, загортають в герметичну плівку та упаковують в паперовий пакет з восковим покриттям.

За словами дизайнера, порційний контроль дозволить скоротити й харчові відходи. Так розчинну плівку можна використовувати для порційного пакування рису або макаронів.

Крім того, локшина в розчинній плівці готується на хвилину швидше, ніж упакована в стандартний пластиковий пакетик — її не потрібно довго відкривати, з’ясувала Раундс.

Помістіть локшину в тарілку, залийте окропом, щоб приготувати локшину і розчинити плівку, розмішайте та насолоджуйтеся.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Dezeen

Читайте также:

Як працює вертикальне фермерство на прикладі однієї компанії

Що якби їжа була квадратною? Як стартап SquarEat створив нову концепцію їжі

Як використання водню може вплинути на зміни клімату та чому його впровадження йде так важко

Екологічна тривожність: звідки вона взялася і що з нею робити