Онуки в оренду? – Легко! За допомогою додатка Papa

Дослідження, проведене у 2017 році показало, що з проблемою самотності стикаються понад 40% літніх людей. Самотність негативно позначається на психологічному здоров’ї та часто призводить до депресії й загострення хронічних захворювань. Крім цього у літніх людей, що живуть самотньо, часто виникають різні побутові проблеми, які вони не в змозі самостійно вирішити.

Саме це дослідження, а також особиста сімейна трагедія спонукала Ендрю Паркера (Andrew Parker) створити стартап, що допомагає самотнім людям похилого віку. Дідусь Ендрю страждав хворобою Альцгеймера, а бабусі було досить важко справлятися одній. Тоді він спробував знайти доглядальницю, але всі запропоновані варіанти виявилися не зовсім тим, що було необхідно. Тоді Ендрю вирішив спробувати найняти студента в допомогу. І це було те що потрібно! Тоді й прийшла ідея реалізувати додаток, де можна було найняти «онука».

Вартість використання додатка Papa становить $15 в місяць. За щомісячну плату в $30 в місяць користувачі можуть вибрати конкретного студента. Вартість оплати години орендованого помічника становить $15 на годину. Всі студенти проводять сувору перевірку. Допускаються до бази не більше 4% охочих. Найчастіше такими помічниками стають майбутні лікарі та співробітники соціальних служб. Паркер заявляє, що в середньому студенти проводять у літніх людей близько трьох годин, але іноді відвідування можуть затягуватися на цілий день.

Додаток Papa є не тільки відмінним інструментом для спрощення домашніх турбот літніх людей, а й прикрашають їх дозвілля цікавою бесідою в приємній компанії молодих людей. Студентам дають настанови не бути надто нав’язливими, а скоріше стати для літньої людини «корисним другом». Наприклад, студенти можуть навчити користування сучасними гаджетами і соціальними мережами, купити і доставити необхідні речі, допомогти в домашніх побутових питаннях або просто поговорити.

Сьогодні програма Papa працює тільки в штаті Флорида, але Ендрю планує розширити мережу і на інші штати. До того ж, медичні страхові компанії Medicare і Medicaid зацікавилися продуктом і надалі планується повне покриття вартості користування додатком за допомогою страховки.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Джерело: Fast Company

Читайте также:

Як комп’ютерна модель 1970-х спрогнозувала загибель людства у XXI столітті. Частина друга

Apple назвала найкращі додатки та ігри року за версією App Store Awards 2024

Як виглядає транспорт майбутнього у кіно

Інтернет майбутнього: як Web дуже скоро змінить нашу реальність