16 корисних інструментів для онлайн-журналістики

Пропонуємо вашій увазі добірку корисних інструментів для журналістів онлайн-ЗМІ. Вони допоможуть у Новому році створювати контент у відповідності до вимог аудиторії: мобільний, з гарною візуалізацією, можливістю ділитись новинами в соцмережах в один клік та новими шляхами взаємодії з користувачем.

Tapewrite

Цей інструмент допоможе зробити аудіо більш зручним для розповсюдження в соціальних мережах. Він пропонує покращений формат запису з інтерактивними картками, які можуть містити супровідний текст, зображення, цитату та з`являються на екрані у відповідний момент звучання запису. Супровідні картки можна коментувати, пересилати контактам, додавати в закладки.

Adobe Post

З цим мобільним додатком можна легко та швидко створювати графічні зображення для розповсюдження в соціальних мережах, надсилання в електронних листах тощо. Безліч шаблонів полегшать процес роботи і зекономить час користувачам, які не мають навичок роботи із дизайнерськими програмами.

1 cuSvB-jYXmohZlYJmEwqGQ

First Draft News

Сайт стане в нагоді журналістам, які щодня шукають новини в соціальних медіа і мають перевіряти правдивість інформації. На сайті є інструкції, як слід працювати з неперевіреними даними, описи кейсів із верифікації контенту, аналітика та колекція безкоштовних тренінгів і курсів.

A-Frame

Ресурс з інструментами для створення контенту у віртуальній реальності. В першу чергу, йдеться про створення інфографіки для настільних пристроїв, iOS, Oculus Rift та, згодом, на Android-гаджетах.

Emoji One

Емоджі, нове покоління простих і давно відомих смайликів, вже і сьогодні є повноцінним інструментом для спілкування, а в майбутньому їхня роль лише збільшуватиметься. Emoji One безкоштовно дозволяє вбудувати схожі смайли в будь-який проект чи онлайн-продукт.

Paperr

Мінімалістичний дизайн і ніяких зайвих інструментів, ніщо не відволікатиме вас від написання тексту. Paperr має лише вбудований пошук в Wikipedia, поштову скриньку, можливість роздрукувати текст або завантажити його в форматі PDF.

Enlight

Мобільний додаток, котрий пропонує повний набір інструментів, необхідних для редагування фотографій звичайним користувачем. Якщо ви не професійний фотограф і для роботи використовуєте світлини з смартфону чи планшету — цей фоторедактор вам підходить. Enlight потрапив в перелік 25 кращих iOS-додатків 2015 року за версією Apple.

adjust

Publish.org

Побутує думка, що із розвитком інтернету журналістика стала доступною усім та кожному. Серед прихильників такої теорії — засновники ресурсу Publish.org, який має єдину мету: допомагати роботі журналістів із усього світу, шукаючи історії та розповсюджуючи їх.

Dextro

Ресурс сподобається прихильникам відеоконтенту в інтернеті. Dextro аналізує та покращує характеристики відеоролика, завдяки чому відео легко знаходять пошукові алгоритми, включають його у результати пошуку і розповсюджують його.

Feritte

Мобільний додаток-диктофон із цілим арсеналом функцій, котрі допоможуть зробити кінцевий аудіопродукт високоякісним і готовим для поширення серед аудиторії.

Cardboard Camera

Якщо у вас є Android-смартфон — ви можете знімати та переглядати відео в форматі віртуальної реальності. Зазвичай для цього знадобиться додатковий пристрій віртуальної реальності; саме такий нещодавно продемонстрували гравці команди із американського футболу.

Andy Kirk

Перед вами — книга для вивчення основ візуалізації даних, концепції створення цікавого контенту в цифровому просторі та сучасного веб-дизайну в роботі з текстами.

Hearken

Онлайн-сервіс, що пропонує нову модель роботи редакцій новин, як з матеріалом, так і з аудиторією.

static1

Workflow

Своєрідний органайзер для мобільних програм, якими ви постійно користуєтесь на смартфоні чи планшеті. Програма запам’ятовує до двох сотень пов’язаних дій, допомагає працювати з мобільного пристрою в рази швидше та ефективніше.

CartoDB: One-Click Mapping

Зручний інструмент для створення картографічних зображень на основі завантажених даних. Алгоритми програми вивчають інформацію і пропонують створити мапу міста, країни чи регіону із розподілом на графи відповідно до наявної інформації.

JournalismTools.io

Якщо ви бажаєте завжди першим дізнаватись про нові інструменти для роботи журналіста, реєструйтесь на цій відкритій онлайн-платформі. Долучившись, матимете змогу вивчати найновіші програми одразу після їхньої появи в Мережі.

Джерело: Medium

Читайте также:

Ефективне керування творчою командою: ключові аспекти для успіху у контент-індустрії

5 способів монетизувати креативний контент

4 психологічні тактики, які використовують копірайтери для написання заголовків

25 кращих тем для нового блогу