Project Zeus CASE 580 EV — перший електроекскаватор

CASE Construction Equipment представила Project Zeus — абсолютно новий повністю електричний екскаватор-навантажувач CASE 580 EV, який виявився першим в галузі. Він оснащений літій-іонною батареєю потужністю 90 кВт·год, яка може заряджатися від будь-якого 220-вольтного трифазного джерела.

У більшості варіантів експлуатації батарея витримає 8-годинний робочий день.

Батарея окремо живить трансмісію і гідравлічні двигуни, що призводить до гідравлічних зусилль, рівних зусиллю у дизельних екскаваторів, і підвищує продуктивність при одночасній роботі навантажувача і трансмісії.

Екскаватор 580 EV може заощадити до 90% витрат на технічне обслуговування, якщо взяти до уваги усунення дизеля, моторного масла, сечовини для дизеля, регулярне профілактичне і довгострокове технічне обслуговування, ремонт двигуна (і пов’язані з цим показники трудовитрат і економія часу).

Потужність і продуктивність 580 EV еквівалентна іншим екскаваторам з дизельними двигунами, при цьому у нього нульовий вихлоп, мало шуму при роботі та низькі щоденні експлуатаційні витрати.

Термін окупності близько п’яти років (первісна вартість вище, ніж у дизеля). Два з електроекскаваторів CASE 580 вже продані першим клієнтам у Великобританії.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

Менше пластику. Смачне екологічне пакування для продуктів швидкого харчування

Майбутнє без кондиціонерів або як звичайна фарба може зробити світ трохи краще

Як підвищений попит на велосипеди змушує трансформувати міста

Багаторазові стаканчики від McDonald’s і Starbucks