10 українських сервісів для пошуку репетиторів з будь-якого напрямку

Існує безліч сайтів, які допомагають учням знаходити репетиторів. Вони дозволяють легко комунікувати один з одним. Однак, різні сайти мають різні додаткові функції, що може покращувати досвід. Наприклад, сайт може надавати можливість для занять, мати календар для планування, додаткові матеріали для навчання або корисний блог. Такі функції не тільки допомагають організувати навчальний процес, а й покращують ефективність роботи вчителів.

В Україні є багато сайтів, які допомагають знаходити індивідуальних вчителів, але не всі з них однаково зручні. Ми вибрали 13 найпопулярніших і функціональних сайтів, де можна знайти репетиторів по будь-якому предмету.

Kabanchik.ua

Ціни на послуги репетитора представлені в діапазоні від 200 до 1500 гривень за урок в залежності від досвіду та кваліфікації.

Онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових та бізнес задач. Розділ репетиторів займає доволі велику частку з них. Тут можна знайти репетиторів з основних шкільних предметів, викладачів іноземних мов, музики й навіть автоінструкторів.
Сервіс зручний у користуванні. Ви створюєте заявку на послугу з репетиторства з коротким описом бажаного результату та отримуєте відгуки спеціалістів, які готові допомогти вам у вашій меті. Ви самі вибираєте з ким вам комунікувати, та зв’язуєтесь через платформу.
На сайті зручний пошук. Достатньо лише ввести ключове слово (предмет з якого потрібен репетитор) і ви зразу побачите розділ до якого він відноситься. При натисканні сайт перенаправляю зразу на створення заявки у відповідному розділі.

BUKI

Ціни представлені в діапазоні від 80 до 1500 гривень за урок в залежності від досвіду та кваліфікації репетитора.

На цьому сервісі можна знайти репетитора з будь-якого предмету. Тут є викладачі різноманітних мов, навіть таких рідкісних, як гінді чи латинь, педагоги з живопису, графіки, скульптури, архітектури, вокалу, ландшафтного дизайну, маркетингу, гри на музичних інструментах тощо (всього більше 120 напрямків).

Характерною рисою є зручність в користуванні, інтуїтивно-зрозумілий мультимовний інтерфейс. Зв’язатися з репетитором можна прямо через сайт, залишивши заявку в онлайн-формі. Викладач або менеджер сервісу зв’яжуться для обговорення деталей.

Сервіс зручний ще тим, що пропонує додаткові матеріали та ресурси для навчання. Тут є посилання на онлайн-курси, тести з ЗНО, відео уроки, блоги викладачів, а також висвітлюються актуальні новини в галузі освіти.

На сервісі реалізовані зручна система фільтрації, обрати викладача можна відразу за кількома детальними параметрами: формою навчання (офлайн чи онлайн), ціною, містом тощо. Ще на сервісі діє система оцінювання викладача і є можливість залишати відгуки. Ця опція полегшує вибір репетитора.

OLX

Ціновий діапазон на послуги викладачів широкий, знайти можна уроки від 100 гривень за академічну годину.

На цій дошці оголошень можна знайти репетиторів з будь-якого предмету, або дати власне оголошення для пошуку педагога для індивідуальних занять офлайн чи онлайн. Досить простий інтерфейс дозволяє швидко задати параметри пошуку, фільтрувати пропозиції за кількома параметрами.

Комунікація з викладачем можлива через сервіс – є опція відправити повідомлення, також в оголошеннях репетитори часто вказують особисті контакти, тому є можливість швидкого прямого зв’язку для обговорення питань.

Ще на сайті досить багато релевантної реклами, тому можна легко знайти курси чи онлайн-школи для вивчення потрібного предмету. У OLX крім десктопної версії, є ще й мобільний додаток. Завдяки йому зручно відстежувати повідомлення та оперативно на них відповідати.

Preply

Ціновий діапазон на послуги становить від 135 до 1000 грн.

Це зручна платформа з мультимовним інтерфейсом для пошуку репетиторів як з дисциплін шкільної чи університетської програми, так хобі чи специфічних напрямів, знання з яких допоможуть у працевлаштуванні. Також тут можна знайти викладачів-носіїв мов з інших країн.

Пошук викладача можна здійснювати 2-ма шляхами: ввести запит в поле пошуку чи скористатися розширеними опціями (вказати напрям, вартість, країну). Ще на сервісі є календар-планер. Через нього можна відслідковувати розклад педагога, та бронювати пробне заняття на вільні дати.

Кожна анкета викладача містить коротке відео з презентацією. Ролик дозволяє отримати перше враження про викладача, а уточнення можна задати в приватні повідомлення.

Ще однією важливою особливістю є опція розміщення оголошень від клієнтів. Репетитори ці заяви переглядають і можуть залишати запит для комунікації та уточнення деталей співпраці.

Easy School

Ціни стартують від 238 гривень за заняття.

Це проект сервісу BUKI для пошуку репетитора з основних шкільних предметів. Цікавим є формат занять: учню доступні кілька пакетів з різною кількістю уроків, причому чим їх більше, тим дешевше вони коштують.Тим чином, клієнт купує свого роду абонемент. Перший урок – ознайомчий і надається він безкоштовно, а за залучення друга на сайт можна отримати в якості бонуса ще 2 безкоштовних заняття.

На платформі є додаткові матеріали: блог, Speaking Club.

Записатися на безкоштовне заняття можна прямо на сайті. Для цього є онлайн-форма, де можна залишити контакти і менеджер зв’яжеться для уточнення деталей

100balov.info

Ціна уроку від 65 до 700 гривень.

Досить зручна платформа для пошуку викладачів та репетиторів з багатьох дисциплін. У переліку можна обрати предмети зі шкільної програми, хореографію, професійні та спортивні напрямки.

Знайти спеціаліста можна кількома шляхами. Перший – через розділ «Залишити заявку» і в цьому випадку з вами зв’язується консультант, який підбере профілі педагогів, що відповідають вимогам. Другий – переглянути анкети у меню «Знайти репетитора». Третій – пошук за прізвищем, якщо шукаєте певного викладача (наприклад, по рекомендації). Серед варіантів навчання: індивідуальні та групові (у невеликих командах). Є можливість брати разові консультації для підготовки до співбесіди, контрольної роботи чи пояснення певних тем.

На сайті є блог, де можна прочитати поради щодо підвищення ефективності вивчення предмету.

Асоціація репетиторів України

Ціна заняття – 100-800 гривень.

На сайті можна знайти репетиторів з багатьох предметів шкільної програми та додаткових дисциплін, в тому числі по програмуванню, малюванню, з китайської мови тощо.

Знайти педагога можна кількома шляхами. Перший – самостійно. Зробити це можна в загальному розділі «Репетитори» або в обрати розділ за дисципліною. Також для пошуку викладача доступні фільтри: тип заняття, ціна, місто, предмет, стать і рівень педагога. Для зручності вибору на сайті є рубрика з відгуками, а ще учні можуть ставити оцінки репетитору, які видно в його анкеті.

Другий – залишити заявку на сайті. В анкеті вказати мету занять, формат уроків, контактні дані. Менеджер зв’яжеться для уточнення деталей та запропонує підходящі анкети викладачів.

Цікавою опцією цього сервісу є система тестування для педагогів. Вони можуть пройти тест по тому предмету, який викладають. При успішній здачі, в профілі спеціаліста з’являється бейдж, який є ще одним показником рівня компетенції викладача.

Goal

Ціна уроку – від 100 до 1000 гривень.

На сервісі зібрані репетитори з усієї України по більш, ніж 100 різним дисциплінам. Тут можна найти викладачів для школярів, абітурієнтів, студентів, а також спеціалістів з університетських дисциплін та багатьох неакадемічних напрямків – музики, хореографії, фотошопу тощо.

Аби підібрати репетитора треба в полі пошуку задати основні параметри: предмет, рівень підготовки, ціну. Система підбере анкети спеціалістів. Зв’язатися можна через сервіс. Для цього треба клікнути на кнопку «Залишити заявку репетитору» в анкеті та заповнити форму контактними даними.

На сайті є блог, де самі репетитори публікують статті з корисною інформацією. Також на сервісі є розділ «Запитання і відповіді», де пояснюються типові та найбільш популярні запити від учнів.

5+ Вищий бал

Ціна заняття – від 100 гривень.

На сайті є репетитори з різних міст України, причому найти їх можна за пошуком чи з допомогою спеціаліста. В першому випадку треба вказати в фільтрі спеціальність і район міста. Викладачі зв’яжуться і запропонують співпрацю. В другому – залишити контактні дані та вимоги щодо того, який викладач потрібен, менеджер опрацює її і зв’яжеться для уточнення деталей. Його допомога безкоштовна.

На цьому ресурсі можна знайти викладача, як по шкільним предметам, так і другим напрямкам: професійним, творчим: всього більше 120 дисциплін у переліку. Сервіс дає гарантію, що проводить перевірку документів педагогів

Після занять з учнями зв’язується представник сайту і пропонує залишити відгук.

BEST репетитор

Ціни від 100 до 300 гривень.

Цей сайт – один з найстаріших в Україні з досить простим дизайном. Панелі для пошуку спеціаліста нема. Для вибору викладача треба обрати необхідний предмет, а потім у меню задати певні критерії: місто, формат уроків (онлайн чи офлайн), вартість, досіві та стать педагога. Є репетитори з шкільних предметів, різних мов світу.

На сайті є додаткові матеріали по підготовці для ЗНО минулих років. Також реалізована опція «Запам’ятати», для цього треба біля анкети репетитора натиснути зірочку. Завдяки цій функції можна будь-якої миті повернутися до обраного профілю. Зв’язок з викладачем виконується через сервіс. Після оформлення заявки, телефонує менеджер для уточнення деталей. Послуги посередника безкоштовні.

Висновки

Як бачимо, в Україні є багато сайтів, де можна знайти викладача. Це і загальні дошки оголошень, типу OLX, і сервіси, як BUKI чи EasySchool. Зручніше користуватися саме спеціалізованими ресурсами, діяльність яких направлена на підтримку взаємодії репетиторів і учнів. Вони не тільки надійніші, бо забезпечують перевірку анкет педагогів, публікують чесні відгуки та мають систему оцінювання, а й більш функціональні.

На таких сайтах можна отримати допомогу менеджера, знайти корисну інформацію, а іноді і додаткові матеріали для навчання. І не треба відкладати заняття з репетиторами «на потім». Наразі це не просто можливість розвитку і поглиблення знань, а й взаємодопомога. Багато викладачів залишилися без роботи чи змушені були виїхати, тому приватні уроки для них – це спосіб заробити собі на життя.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Читайте также:

10 сайтів, які допоможуть створити логотип

2500 стипендій для отримання Професійних сертифікатів Google від INCO за підтримки Google

П’ять навичок інженерів, які варто освоїти кожному

Як роботи змінюють хірургію та медичну освіту