Як використати Periscope, Snapchat, Instagram та Facebook Video для інтернет-маркетингу

Роликами в соціальних мережах вже нікого не здивуєш, навіть і фото користувача можна замінити 7-секундним відео, однак до цього часу спеціалісти з просування брендів в мережах не приділяли цьому інструменту належної уваги. Та часи змінились — пише в авторській колонці для VentureBeat Аніш Патель (Anish Patel), засновник компанії Revolution Productions, що спеціалізується на створенні маркетингових анімаційних роликів та навчальних відео.

Спочатку малопопулярні серед дорослих користувачів інтернету Meerkat та Periscope надали інструменти для стримінгу відео прямо в інтернет, але тепер вже і провідні соціальні мережі побачили весь потенціал трансляції та почали впроваджувати відповідні функції. Завдяки цьому стало легше не тільки знімати ролик, але й ділитись ним із друзями, читачами сторінки тощо.

shutterstock_305148257-930x621

Навіть найбільші прихильники традиційного контенту тепер заохочують маркетологів та рекламодавців використовувати більше відео. Різноманітні соціальні додатки дозволяють просто і швидко створювати відеоісторії. Проте, створити ролик ще не означає привернути до нього увагу потенційної аудиторії. Як це зробити? Ми зібрали декілька підказок, як створювати більш креативні, автентичні та цікаві відео. З такими публікаціями в соціальних мережах ви зарекомендуєте себе знавцем усіх найгарячіших онлайн-трендів.

Трансляції з Periscope прямо в Twitter

Якщо ви й досі не спробували стрімінг через додаток Periscope, то саме час спробувати, тому що сервіс мікроблогів тепер дозволяє показувати відео одразу в стрічці новин Twitter. Це означає, що вашим підписникам не доведеться з мобільного пристрою переходити в інший додаток або перемикатись на інший екран — відео буде транслюватись одразу в Twitter. На даний момент функція доступна для iOS-смартфонів та планшетів, найближчим часом планується реліз для інших мобільних платформ.

periscope-live-ios

Пряма трансляція відео з одного мобільного додатку в інший допоможе маркетологам охопити більшу аудиторію, а також полегшить їх роботу: не потрібно вигадувати окремі відео для Periscope і Twitter, достатньо об’єднати облікові записи та поширювати трансляцію.

Час приєднуватись до Snapchat

Можна по-різному ставитись до «підліткової» мережі Snapchat, але цифри говорять самі за себе: станом на січень 2016 року кількість відео, які щоденно переглядають користувачі в Snapchat перевищила 7 млрд. Для порівняння: в Facebook цей показник становить 8 млрд, при тому що мережа Цукерберга має приблизно в 15 разів більшу аудиторію. Успіх відеоконтенту приносить розділ Snapchat Stories, в якому користувачі можуть публікувати і переглядати фото та відео протягом однієї доби.

Відеоісторії в Snapchat чудово підходять для просування брендів: окрім новин, західні видання розповідають секрети редакторської «кухні», публікують сцени, що прийнято залишати «за кадром» та просто знімають будні офісних працівників на відео — все згодиться у боротьбі за читацьку/глядацьку аудиторію.

enhanced-9492-1438892894-7_00625803

Щоб розповісти всім про появу вашої компанії в Snapchat, достатньо опублікувати на сторінках в інших соціальних мережах унікальний код (схожий на QR-код), що сформується автоматично при реєстрації. До нього можна долучити анімований аватар, щоб Snapchat-юзери одразу впізнали вас. Також можна публікувати в інших соціальних мережах тизери до Snapchat-роликів з обов’язковим ім’ям, посиланням та закликом до дії, щоб швидше назбирати достатню кількість підписників в новому каналі комунікації.

Наживо в Facebook

Як і Twitter, Facebook нещодавно дозволила верифікованим сторінкам брендів та компаній вести пряму відеотрансляцію через iOS-додаток. Для прямого включення з будь-якої події достатньо обрати в додатку функцію «Publish» і потім «Live Video». Під час трансляції буде відображатись кількість глядачів та інших сторінок, які долучились до перегляду.

Кожна трансляція з’являється в стрічці новин користувачів, які підписані на вашу сторінку, отже вони точно не проґавлять черговий стрім. Окрім того, на відміну від Periscope та Snapchat відео у Facebook нікуди не подінеться і може залишатись на сторінці протягом необмеженого строку.

Використання Instagram

Instagram запровадив новий інструмент, який збирає в окрему стрічку відео, об’єднані однією темою або місцем — це можуть бути записи з концерту, спортивного змагання, вуличних святкувань, нагородження чи іншого шоу. Головна відмінність полягає у тому, що Instagram відбирає найкращі ролики в окрему секцію «Explore», завдяки чому користувачі можуть в будь-який час переглянути їх.

Формуванням цієї окремої стрічки займаються в самій Instagram, але для просування свого ролику можна спробувати додавати відповідні хештеги та, звичайно ж, знімати справді цікаві, яскраві відео. Наприклад, рок-гурт Sigur Rós за допомогою фанів створює «вічне» відео, яке постійно оновлюється. Користувачам достатньо відмічати особливим хештегом свої публікації, і згодом фотографії додаються в ролик. Ця інтерактивна гра з аудиторією може бути застосована будь-яким брендом з великою аудиторією в Instagram.

instagram-stormur-sigur-ros

Нові інструменти для публікації відео, що зробили цей процес легшим та доступнішим для користувачів, змінюють шляхи комунікації, реклами та медіа взагалі — детальніше про боротьбу старих і нових медіа читайте в нашому матеріалі.

Джерело: VentureBeat

Читайте также:

4 з 10 перекладачів втрачають роботу через штучниий інтелект

Ефективне керування творчою командою: ключові аспекти для успіху у контент-індустрії

Що являє собою Threads — нова соцмережа Цукерберга, яку називають «вбивцею Twitter»

Як у Facebook вигадали кнопку «Мені подобається» і змусили нас змагатися за популярність